Jdi na obsah Jdi na menu
 


Bastien

 

 

p1170528.jpg

 

 

 Chcete vědět jak se mám? Co zajímavého s pánečkem podnikáme? Tak se podívejte na rubriku "Zážitky"

(pod reklamou)

 

     Aphex neboli Bastien se narodil 29.5.2009 v Krušovicích v chovatelské stanici CC Jordan Luvei. Z chovatelské stanice si ho vzal jeho první majitel, náš známý. S ním Bastien byl do září 2010.  A teď je náš, u nás bude až do doby, než si ho k sobě zavolá psí nebe.

     Bastík se většinou tváří, že nic není problém, ale opak je pravdou. V součastnosti se seznamujeme a pracujeme na jeho osobnosti, aby jednoho dne byl Pan pes. Bastik se hned od začátku sžil se svou partačkou Angie a ostatními členy zvířecí rodiny.  V nejbližší době podnikneme výlet do Kromeříže, kde oba pánečci chodili na střední školu a tam je panečku zvířátek =) I když Bastík občas dělá, že moc chytrosti nepobral, dokáže překvapit, jak na cvičáku tak i na procházce. Někdy stačí jen oční kontakt a hnedka je jasno, o co půjde. Občas mu "cvakne" v hlavě a to pak stojí za to  =D  Bastíček se také velice rád mazlí.

Aphex je podobný na svého otce Sirase

 

siras01.jpg

                

 

Jak to u potomků bývá tak i na maminku Charllen Cacobes

 

charllen.jpg

 

Bastik je naprosto zdráv a pří své váze 44 kg je takový malý velký drobeček. Mohl by ještě víc přibrat na svalové hmotě ať vypadá jako pořádné psisko =)

Bastien už má výsledky RTG kyčlí a loktů: DKK A/A  a DLK 0/0

Minulý týden jsme zjistily, při náštěvě veterináře že náš drobeček neni drobeček, ale pořádný drobek. Bastík váží 50kg.