Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moje rodina

       Jednoho dne přišel mladík v modré mikině a riflích, zajímavě voněl. Sedl si ke mně do pokoje, hladil mě, pak i kamaráda Alvina. Občas se napil, prohodil pár slov s mými lidskými kamarády a zároveň paníčky Alvina a zase se mi věnoval. Z ničeho nic vstal a řekl mi: "Pojď  Bastiku". Tak jsem zvedl, zvědavý co mě čeká a on se mezitím nachystal ven. Tam nás čekalo auto, naskočil jsem a jeli jsme. Asi na výlet... Najednou jsme zastavili a přede mnou se ocitl obrovský panelák nebo jak tomu ti lidé říkají.  A čekal mě výtah, který se mi teda moc nelíbil. A nahoře? Psí kamarádka a nějaká paní. Měl jsem pocit, že už jsem ji někde viděl. Alvinovi páničci předali moje věci a odešli. Chvíli jsem nechápal, proč mě tu nechali, ale bylo tu hezky teplo a spousta zajímavých hraček, které se samy hýbaly. Tak jsem se rozhodl, že si s něma budu hrát, ale to se té paní nelíbilo a řekla, že nějakou hlodavčí část rodiny mám nechat být a když hlavně když budu sám doma. Doma? To je tady? Měl jsem v tom zmatek, tak jsem si šel radši hrát s tou malou psí dračicí, která mě pořád otravovala.

    Pár dní mi trvalo než jsem pochopil. Tohle je teď má rodina, má smečka, moje všechno. A to se mi začalo líbit. Začal jsem pořádně žrát a užívat si nového života =)

     Má rodina se skládá z páníčka, paničky, kamarádky Angie a jak už jsem se zmiňoval, nějakých těch hlodavců. Panička říká, že jsou to 3 potkani, morče a křečík. Páníček je prostě páníček. Je fajn, přijde mi, že si spolu rozumíme, i když mu občas dělám naschvály. Mou oblíbenou schválností je, dělat neslyšícího. Nerozumím, nechápu, ale on snad má nervy ze železa. Vždycky docílí toho, čeho chce a já se můžu snažit jak chci. Asi proto ho tak moc "žeru ". Panička je taky fajn, ráda se se mnou mazlí a dělá blbosti. Třeba po mě chce ať ji dám jednu nohu, druhou, otočím se atd. Moc nechápu proč, ale dostanu vždycky nějakou dobrotu tak mě to baví. Paničku zlobím svými rychlými výpady a svou neomaleností, ona nemá v tlapkách takovou sílu jako páneček a občas se zlobí, že sednu i na kamarádku Angelu. Ta je super kámoška, nejvíc nás baví, když se honíme z místnosti do místnosti nebo se přetahujeme či koušeme. I když je o 31 kg lehčí, dokáže mi dát zabrat. 

     Když budete mít zájem dozvědět se něco víc o mé rodině, stačí se podívat napravo do odkazů na Angela Princess Fantaghiro - moje parťačka a panička říká, nějakou Chovatelskou stanici Rosydem - další část rodinky. Nedávno nám přibila partačka Cody  (Hoshi Alfari Bohemia)

 

 

jkl.jpg